I-DENT

Stomatologia jest naszą pasją

O gabinecie

Gabinety stomatologiczne I-DENT tworzą profesjonaliści, którzy dbają o to aby iść z duchem czasu, dlatego nieustannie rozwijają swoje umiejętności.

Wykorzystują osiągnięcia światowej stomatologii w codziennej pracy proponując je swoim Pacjentom. Kompleksowe leczenie i holistyczne podejście do Pacjenta umożliwia współpraca specjalistów zajmujących się różnymi dziedzinami.

Specjalizujemy się w protetyce, implantologii i endodoncji wierząc, że są to dziedziny, które są w stanie odmienić życie naszych Pacjentów.

Nasz zespół

Poznaj zespół I-DENT

lek. stom. Iwona Ignaciuk

Absolwentka Pomorskiej Akademi Medycznej w Szczecinie. Jestem założycielem i właścicielem od 1995 Gabinetów Stomatologicznych I-DENT. Specjalizuję się w protetyce i implantologii. W roku 1997 uzyskałam Specjalizację I stopnia ze Stomatologii Ogólnej. W 2010 ukończyłam Curriculum Implantologiczne PSI otrzymując Certyfikat Ukończenia PSI, Międzynarodowy Certyfikat ICOI, Certyfikat New York University/ICOI, Gabinety Stomatologiczne I-DENT otrzymały licencje PSI -PRAKTYKA IMPLANTOLOGICZNA.

W gabinetach I-DENT planuje i koordynuje leczenie Pacjentów, a następnie realizuje je w zakresie protetyki, implantologii i stomatologii estetycznej. Jestem pasjonatem fotografii, komunikacji z pacjentem i kompleksowego leczenia stomatologicznego.

A prywatnie? Kocham góry latem wspinaczki, zimą narty. Fascynuje mnie joga, jej filozofia i prostota. Uwielbiam grać na pianinie oraz słuchać klasycznej muzyki. Interesuje minie sztuka życia i holistyczne pojęcie szczęścia.

Paweł

Paweł

lek. Stomatolog

Ukończyłem kierunek lekarsko -dentystyczny PUM w Szczecinie. W gabinecie zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją mikroskopową. Stale uczestniczę w kursach i warsztatach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Jan

Jan

lek. Stomatolog / chirurgia

...

Ewa

Ewa

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana absolwentka Policealnej Szkoły TEB Edukacja w Szczecinie kierunek asystentka stomatologiczna. Podchodzę do swoich obowiązków w sposób odpowiedzialny z dużą starannością i dokładnością. Bardzo cenię doświadczenie i profesjonalizm oraz miłą atmosferę z którymi na codzień spotykam się w swojej pracy.

Dlaczego my?

Dlaczego my – przewodnik dla pacjenta.

Witamy Państwa w Gabinetach Stomatologicznych I-DENT wyjątkowej klinice stomatologii estetycznej. Tutaj jakość leczenia zawsze idzie w parze z serdeczną atmosferą i dbałością o Państwa samopoczucie. Dobry dentysta, stomatolog Szczecin to lekarz, do którego Pacjenci przychodzą chętniej, ponieważ wiedzą, że za każdym razem spotkają się ze zrozumieniem i tutaj będą mieli dostęp do bezstresowego, bezbolesnego leczenia.

Bardzo zależy nam na tym, aby każdy z Państwa, przekraczając drzwi do naszej kliniki, czuł się komfortowo, jak w domu… Jednocześnie rozumiemy, że wszystko, co nieznane, wzbudza lęk. Dlatego zapraszamy Państwa do spaceru po naszej Klinice i przeczytania krótkiego przewodnika, dzięki któremu poznają Państwo nas nieco bliżej – jeszcze przed odwiedzeniem nas „na żywo”. Oto wnętrza kliniki, w której przyjmie Państwa dentysta, stomatolog Szczecin.

System przypominania o wizytach

Bardzo cenionym przez naszych pacjentów jest system przypominania o wizytach. Nasza recepcja dzień przed wizytą wysyła SMS-a przypomonającego o wizycie, który jest jednocześnie potwierdzeniem wizyty z naszej strony jak i ze strony Pacjenta.

Bardzo ważnym elementem współpracy z Pacjentem jest wzajemny szacunek. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać państwa wymaganiom jednocześnie zależy nam na Państwa zrozumieniu, że leczenie wymaga sumienności i wspólnej odpowiedzialności Lekarza i Pacjenta. System przypominania i wizytach jest dla nas wyznacznikiem – jeśli pacjent trzy razy odwoła wizytę dzień wcześniej lub w ostatniej chwili przed dokonaniem rezerwacji zobowiązany jest do wpłacenia zaliczki 100zł za każdą godzinę zarezerwowanej wizyty.

Kiedy się pojawi na wizycie kwota to zostaje wykorzystana na poczet wizyty, jeśli jednak kolejny raz się nie pojawi – usuwamy nadpłatę z jego konta. Podobna zasada obowiązuje w przypadku dokonywania dużych rezerwacji , a także na zabieg wybielania zębów kwota
(200 zł ).

Bezpłatne wizyty kontrolne

Innym standardem w naszych gabinetach I-DENT jest przypominanie o co półrocznych bezpłatnych wizytach kontrolnych. Co pół roku standartowo lub inaczej indywidualnie otrzymacie Państwo SMS-a z zaproszeniem na taką wizytę. Warto nas odwiedzić gdyż wizyta kontrolna przeprowadzona raz na pół roku jest warunkiem gwarancji w naszych gabinetach I-DENT.

Opieka pozabiegowa

W trosce o naszych Pacjentów dzień po zabiegu chirurgicznym, implantologicznym dzwonimy do Państwa aby upewnić się co do Państwa samopoczucia. Opieka pozabiegowa jest dla nas tak samo ważna jak komfort podczas wizyty.

Formy płatności

W Gabinetach stomatologicznych I-DENT możecie Państwo uregulować rachunek: gotówką, kartą lub przelewem. Na prośbę Pacjenta wystawiamy imienny rachunek. Jesteśmy świadomi, że tylko łącząc przyjazną obsługę z wyjątkową atmosferą i profesjonalizmem całego zespołu możemy zapewnić Państwu satysfakcję z leczenia.

Gwarancja

Gabinety stomatologiczne I-DENT w pełni odpowiadamy za jakość  naszej pracy i udzielamy na nią gwarancji. O wszystko możesz pytać swojego stomatologa. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nigdy nie zostaniesz ze swoimi problemami sam. Warunkiem gwarancji jest przeprowadzanie wizyt kontrolnych co 6-m-cy.

Dla Pacjentów ważne jest poczucie, że efekty leczenia objęte są gwarancją. A zespołowi gabinetów stomatologicznych I-DENT zależy aby leczenie i efekty było trwałe jak najdłużej. Dlatego po przeprowadzonych zabiegach z protetyki, implantoprotetyki wypełnieniach, a także po leczeniu kanałowym zachęcamy do systematycznych wizyt kontrolnych.

Nowoczesne technologie i sprzęt

I-DENT to nowoczesne gabinety dentystyczne, w których łączymy opiekę stomatologiczną w miłej atmosferze z najnowszymi zdobyczami technologii. Posiadamy bardzo wysokiej klasy rentgen stomatologiczny a także szereg innych urządzeń, które pozwalają nam skuteczniej wykonywać potrzebne zabiegi lecznicze i profilaktyczne. W wyborze sprzętu diagnostycznego kierowaliśmy się bezpieczeństwem naszych pacjentów. Postawiliśmy na urządzenia najnowszej generacji, które pozwalają na precyzyjną diagnostykę przy jednoczesnej gwarancji komfortu dla Pacjentów.

Korzystamy z urządzeń:

– Aparat pantomograficzny Veraviewepocs 2D firmy Morita
– Aparat rentgenowski KODAK RTG 2200
– Radiowizjografia KODAK RVG 5000
– Łuk twarzowy Artex i artykulator Artex CT
– Mikroskop stomatologiczny Leica 300
– Lupy stomatologiczne Sandygrandell
– Endometr ROOD ZX
– BTR Pen
– Mecrton Piezosurgery

Niemieckie kasy chorych

Gabinety stomatologiczne I-DENT oferuje pełen zakres usług stomatologicznych dla Pacjentów posiadających ubezpieczenie w Niemieckich Kasach Chorych. W celu uzyskania zwrotu poniesionych kosztów przygotowujemy profesjonalny plan leczenia wraz z kosztorysem (Heil- und Kostenplan). Więcej o tym temacie w dziale FAQ.

Więcej informacji

Sprawdź także

Efekty
leczenia

Przejdź
dalej

Najczęstsze
pytania

Przejdź
dalej

Poznaj
cennik

Przejdź
dalej

Kontakt

Skontaktuj się z nami, jesteśmy
dla Ciebie

Gdzie
jesteśmy?

ul. Andrzeja Małkowskiego 6/2
70-304 Szczecin

Zobacz
na mapie

Godziny
otwarcia

od poniedziałku do piątku 8:00-20:00
soboty: 10:00-14:00
(po wcześniejszym umówieniu)

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności